Hehe, asta e prima călătorie din Ziar. Şi ăsta, chiar dacă e cel mai nou comentariu, pare cel mai vechi, la o privire neatentă. E ca şi cum m-aş fi întors din viitor. Aşa că fac pe vizionarul şi prevăd acestui blog viaţă lungă şi frumoasă.
Mulţumesc, Călătorule în timp*, pentru urările-ţi vizionare! 😀
Hehe, asta e prima călătorie din Ziar. Şi ăsta, chiar dacă e cel mai nou comentariu, pare cel mai vechi, la o privire neatentă. E ca şi cum m-aş fi întors din viitor. Aşa că fac pe vizionarul şi prevăd acestui blog viaţă lungă şi frumoasă.
Mulţumesc, Călătorule în timp*, pentru urările-ţi vizionare! 😀
* Iată despre ce vorbim: Happy Z’day!