14 thoughts on “Miercurea fără cuvinte: “Împreună””
Ce ciupercute portocalii! Nu am mai vazut “modelul”! 🙂
Happy WW!
Mulţumesc la fel! pentru HWW.
“Modelul” e bavarez.
🙂
Ce interesante sunt!! Mi-au amintit de niste ciuperci asemanatoare, uriase (deloc comestibile) care apareau dupa ploaie la bunici in gradina :D.
Happy WW!! 🙂
Nu ştiu dacă cele 5 fotografiate de mine au ajuns uriaşe; cert este că după o săptămână nu mai erau acolo!
Mulţumesc pentru HWW. La fel!
Culmea este că “am revăzut pe cineva drag” la aproximativ 5 minute după ce ai publicat articolul.
Mulţumesc!
🙂
P.S. Te-ai gândit să trimiți fotografia la concursul olandezilor? Îmi place foarte mult ideea din ea.
Citez din Regulament: “Ambasada Olandei în România te provoacă să ne arăți prin fotografii cum vezi Europa astăzi și la ce te gândești când spui Europa.”
Dacă eu mă gândesc la ciuperci, vor suspecta că am gustat din ele…
🙂
Împreună, bunicuțe și nepoței. ☺
Vizitez pentru prima oară acest site și mă bucur că l-am descoperit. Îmi plac nespus de mult nu numai conținutul ci și aspectul, adică tema blogului și aș dori să știu cum se numește, dacă se poate. Mulțumesc!
Ce ciupercute portocalii! Nu am mai vazut “modelul”! 🙂
Happy WW!
Mulţumesc la fel! pentru HWW.
“Modelul” e bavarez.
🙂
Ce interesante sunt!! Mi-au amintit de niste ciuperci asemanatoare, uriase (deloc comestibile) care apareau dupa ploaie la bunici in gradina :D.
Happy WW!! 🙂
Nu ştiu dacă cele 5 fotografiate de mine au ajuns uriaşe; cert este că după o săptămână nu mai erau acolo!
Mulţumesc pentru HWW. La fel!
🙂
Ciupercuțe bavareze împreună. Ce fain!
Happy WW!
P.S. Dacă dorești să revezi pe cineva drag, click aici: https://calinhera.wordpress.com/2016/05/09/festivalul-filmului-european-no-20/
Culmea este că “am revăzut pe cineva drag” la aproximativ 5 minute după ce ai publicat articolul.
Mulţumesc!
🙂
P.S. Te-ai gândit să trimiți fotografia la concursul olandezilor? Îmi place foarte mult ideea din ea.
Citez din Regulament: “Ambasada Olandei în România te provoacă să ne arăți prin fotografii cum vezi Europa astăzi și la ce te gândești când spui Europa.”
Dacă eu mă gândesc la ciuperci, vor suspecta că am gustat din ele…
🙂
Împreună, bunicuțe și nepoței. ☺
Vizitez pentru prima oară acest site și mă bucur că l-am descoperit. Îmi plac nespus de mult nu numai conținutul ci și aspectul, adică tema blogului și aș dori să știu cum se numește, dacă se poate. Mulțumesc!
Mulțumesc pentru vizită și pentru cuvintele frumoase.
Tema se numește Aspire și poate fi găsită aici: http://www.opensourcehunter.com/2009/03/03/55-free-and-beautiful-wordpress-themes/
Ce hribi frumosi (si gustosi)!
Frumoşi, da. Gustoşi, nu ştiu (n-am îndrăznit să-i gust).
Mulţumesc pentru vizită.
Ce faine sunt!
Comentariile?
Sau ciupercile?
🙂