Încă nu sunt sigur că am scăpat definitiv de atacuri, aşa că întredeschid uşa foarte puţin să văd ce se întâmplă. Scuze pentru orice disconfort creat cu această ocazie.

Mai multe detalii mâine, dar nu înainte de ora 20.00 GMT.
Mulţumesc pentru înţelegere.
Adică aplici principiul “Nu sunaţi ! Ies eu din când în când.”
E o metodă la fel de bună şi la fel de proastă ca oricare alta.
Asa se numeste acum, “spam”?! 🙂