« Atunci când oamenii ascultă o muzică frumoasă, se simt cuprinşi de nostalgie, de dorinţa de a regăsi ceva ce nu au avut şi nu vor avea niciodată. » ~ Edgar Watson…
"Lumea asta se aseamănă cu un vast bâlci." (I.L. Caragiale)
« Atunci când oamenii ascultă o muzică frumoasă, se simt cuprinşi de nostalgie, de dorinţa de a regăsi ceva ce nu au avut şi nu vor avea niciodată. » ~ Edgar Watson…