14 thoughts on “Miercurea fără cuvinte: “Deutsche Raps””
S-o făcut rapița anul ăsta, bade?
S-o făcut. Și-n vie s-o făcut.
Happy WW!
Şi nu numa’n vie. S-o făcut şi-n parcu’ de distracţiuni (Foto 1).
No!
HWW! şi ţie.
De la munca la distractie! Invers e mai greu. 🙂
Happy WW!
Întotdeauna după concediu am nevoie de o mică vacanţă ca să îmi revin.
Aşa că ai dreptate.
HWW!
🙂
Cum arata rapita de sus din roata? Cred ca superb!
Happy WW, Dane!
Ameţitor. Cred că pe 2/3 de cerc nu se vede linia orizontului.
HWW şi ţie!
Galben imaculat, frumos. 🙂
Şi o mireasmă pe măsură.
🙂
Sau cum se imbina utilul cu placutul!
Uneori se îmbină, alteori se dezbină.
Depinde cel mai mult de locul din care priveşti.
O fotografie clar e facuta din mers, pe fuga si putine am tot facut si eu poze cu rapita, nu stiu cand mi-ar placea sa reusesc un shooting deosebit si pe indelete.
Happy WW!
Unde aveam loc de oprire, nu aveam rapiţă.
Şi invers.
HWW! de asemenea.
Primăvara şi ecoul ei colorat!
Vara e la doi paşi de aici.
Să vezi atunci ecou şi culori!
S-o făcut rapița anul ăsta, bade?
S-o făcut. Și-n vie s-o făcut.
Happy WW!
Şi nu numa’n vie. S-o făcut şi-n parcu’ de distracţiuni (Foto 1).
No!
HWW! şi ţie.
De la munca la distractie! Invers e mai greu. 🙂
Happy WW!
Întotdeauna după concediu am nevoie de o mică vacanţă ca să îmi revin.
Aşa că ai dreptate.
HWW!
🙂
Cum arata rapita de sus din roata? Cred ca superb!
Happy WW, Dane!
Ameţitor. Cred că pe 2/3 de cerc nu se vede linia orizontului.
HWW şi ţie!
Galben imaculat, frumos. 🙂
Şi o mireasmă pe măsură.
🙂
Sau cum se imbina utilul cu placutul!
Uneori se îmbină, alteori se dezbină.
Depinde cel mai mult de locul din care priveşti.
O fotografie clar e facuta din mers, pe fuga si putine am tot facut si eu poze cu rapita, nu stiu cand mi-ar placea sa reusesc un shooting deosebit si pe indelete.
Happy WW!
Unde aveam loc de oprire, nu aveam rapiţă.
Şi invers.
HWW! de asemenea.
Primăvara şi ecoul ei colorat!
Vara e la doi paşi de aici.
Să vezi atunci ecou şi culori!