Zia®ul de la 5
"Lumea asta se aseamănă cu un vast bâlci." (I.L. Caragiale)
Umbra mării vă urează sărbători fericite!
Numai bine umbrei marii!
Şi din partea ei, pentru tine: La mulţi ani! 🙂
Comments are closed.
Numai bine umbrei marii!
Şi din partea ei, pentru tine: La mulţi ani! 🙂